~*~Operacija Trijumf~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*~Operacija Trijumf~*~

~Dobrodoshli na 4um o Operaciji Trijumf,rijaliti show programu,lep prowod zeli wam administracija~
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vukashin blizi izlasku

Ići dole 
AutorPoruka
Tixi-23-Kblo
Admin
Admin
Tixi-23-Kblo


Broj poruka : 113
Datum upisa : 22.11.2008
Godina : 28
Lokacija : NBG-23-KBLO Konza....SAMO DA SAM BLIZU SAJKA....

Vukashin blizi izlasku Empty
PočaljiNaslov: Vukashin blizi izlasku   Vukashin blizi izlasku I_icon_minitimePon Nov 24, 2008 9:01 pm

Prema rezultatima ankete na našem sajtu , Vukašin Brajić iz Sanskog Mosta večeras najverovatnije napušta kuću „Operacije trijumf”. Za Vukašinov ostanak glasalo je 33 odsto anketiranih čitalaca, dok je za drugog nominovanog Đorđa Gogova glasalo duplo više.

- Mi porodično, iskreno da vam kažem, mislimo da Đorđe neće napustiti kuću, bar se nadamo. Ali, Vukašin zaista dobro peva i ovo će biti teška borba - kaže za „Blic” Đorđev brat Miša, kome strategija žirija nije baš najjasnija.

- Nemam ništa protiv žirija, oni kažu da imaju strategiju, nominovali su najbolje, ali ne znam šta time žele da postignu - objašnjava on i dodaje da se nada da Đorđa, i ako ispadne, čeka sjajna pevačka karijera.
Vukašinov brat Nenad kaže da će se razočarati ko god da ispadne.
- Đorđe mi je drag dečko, poznajem ga odranije. Baš mi je žao što su njih dvojica nominovani i biće mi drago ko god da ostane, a isto tako veoma žao. Biće to neizvesna borba - ističe Nenad koji takođe misli da je Vukašina neko primetio, te da će i ako napusti takmičenje, uspeti u muzičkom svetu.
Podsećamo da je ovo prvi put da u „Operaciji trijumf” nije nominovana ženska osoba i tek drugi put od početka serijala da će iz kuće sigurno izleteti muškarac.

Koga biste zadržali (blic izvor)?
Đorđe 66% (2.191 čitalac)
Vukašin 33% (1.116 čitalaca)


Preuzeto sa www.operacijatrijumf.net
Nazad na vrh Ići dole
https://operacijatrijumf1.serbianforum.info
 
Vukashin blizi izlasku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~*~Operacija Trijumf~*~ :: Novosti i ankete :: Novosti-
Skoči na: