~*~Operacija Trijumf~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*~Operacija Trijumf~*~

~Dobrodoshli na 4um o Operaciji Trijumf,rijaliti show programu,lep prowod zeli wam administracija~
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 prijateljstwa

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sajko 4 ever
~Nowi Student~
~Nowi  Student~
sajko 4 ever


Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2008
Godina : 28
Lokacija : swuda,i na kraj sweta ako treba,samo da budem uz sajka i poncha..........pored mojih bebica

prijateljstwa Empty
PočaljiNaslov: prijateljstwa   prijateljstwa I_icon_minitimePon Nov 24, 2008 10:38 pm

sta mislite o prijateljstwima.........o musko-zenskim prijateljstwima....itd
Nazad na vrh Ići dole
~*Miss Sarich*~
~Nowi Student~
~Nowi  Student~
~*Miss Sarich*~


Broj poruka : 39
Datum upisa : 13.12.2008
Godina : 28
Lokacija : ~*Sa mojom bb,DUH!!! JOE Y YO = LOVE 4 EVER

prijateljstwa Empty
PočaljiNaslov: Re: prijateljstwa   prijateljstwa I_icon_minitimeSub Dec 13, 2008 1:55 am

hmm.ovo sam vec napisala na rbd forumu,zato cu samo prekopirati,mrzi me da pisem ponovo
ovako..
Prijateljstvo je nesto najlepse sto postoji na svetu!!!
Momci dolaze i odlaze,ali prijatelji ostaju zauvek!!!
Tako da ne znam sta bih bez mojih BFF,one su mi sve,iako im to ne govorim bas cesto...
Naj frendovi su mi TIXY (gl.adminka),Dora ...
Njima sve uvek kazem iako me posle kolju (figurativno receno) ili me ne podrzavaju bas uvek ali nikada ne zazalim zbog bilo cega sto im kazem!
Mislim da je bas super imati naj druga,tixi to najbolje zna...ali sta cu kad su svi oko mene zesci kreteni!Msm jesu oni zabavni,loodi i to ali....
Saveti...saveti...pa nisam ja bas taj tip jer ipak ja ne znam da ih dajem,ali jedno je sigurno a to je....ja sam uvek dodatne informacije pa makar i vezano za neke gluposti oko Amerike,Obame,Busha i ostalih glupih predsednika!!! (doro ako ovo ikada procitas,a mislim da neces,odnosi se na tebe daaaa )
Imam,pa mogu da kaz\em da imam dosta prijatelja ali ne i najboljih..jer kod njih mi je najbitnije da cuvaju tajne,da mogu da im verujem i da me nikada nece izdati ....e,da i da oni veruju meni kao i da se sporazumevamo medjusobno...
Nazad na vrh Ići dole
 
prijateljstwa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» prijateljstwa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~*~Operacija Trijumf~*~ :: OF OT :: Svastara-
Skoči na: